Wnętrza I Krajobraz

Interhome ma w swojej ofercie domy i apartamenty wakacyjne w najpopularniejszych krajach i regionach Europy, a także w Egipcie i na Florydzie. Wyposażenie wnętrza naszych domów i mieszkań może niemało powiedzieć nas samych. Rewelacyjne rozwiązania wprowadzane dziś do propozycji przez doświadczone firmy docierają do wielu klientów, jacy ochoczo wymieniają się informacjami na ten temat w internecie. Na tematycznych forach internetowych można znaleźć wiele atrakcyjnych podpowiedzi w kwestii aranżacji, dzięki czemu nasz dom i wnętrze nabiorą właściwego charakteru.
W każdym nowoczesnym domu w stylu mid-century musi znaleźć się olśniewające oświetlenie w postaci lamp zwisających z sufitów lub stojących na eleganckich stolikach. Takie unikalne lampy są niczym małe dzieła sztuki - piękne rzeźby, które przyciągają uwagę i stanowią dekorację towarzyszącą lekkim, prostym meblom. Jeśli zatem chcesz mieć w domu w stylu lat 50. i 60., lampy w szałowych kształtach to niezbędny factor wnętrza, który musisz mieć.
Piętro domu zajmują pokoje dziecięce: dla chłopca i dla dziewczynki, każdy z pokoi posiada łazienkę, tu znajduje się również część należąca do rodziców: sypialnia z dwoma garderobami i pokojem kąpielowym. Pokój kąpielowy powstał dodatkowo (już w toku prac wykończeniowych). Na niewykorzystanej części dachu nad garażem zbudowano szklaną oranżerię, przyłączając ja do wcześniejszej nieco za małej łazienki. W tej przestrzeni mieści się obszerna wanna i kabina prysznicowa oraz wygodne siedziska, całość uzupełnia zieleń. Jest to punkt, z którego rozpościera się najpiękniejszy widok na góry. Użycie ciepłego beżu i odcieni brązu pozwoliło uzyskać niezwykle intymną atmosferę.
Jest to obecnie znaczące miejsce na kulturalnej mapie Krakowa odwiedzane przez czytelników w każdym wieku. Wystrój wnętrza został zaaranżowany pod okiem Romualda Loeglera w 2010. Odbywają się tu warsztaty dla dzieci, spotkania z twórcami, autorami książek. W księgarni bywali: Sławomir Mrożek , ks. wiecej informacji , Andrzej Stasiuk , Roma Ligocka , Jerzy Stuhr , Michał Rusinek i wielu innych.
Część dzienną domu stanowi duży salon z kominkiem, w którym dodatkowo udało się wydzielić odrębną część jadalną oraz otwarta kuchnia. Salon posiada duże przeszklenia z widokiem na taras, co optycznie powiększa i rozjaśnia przestrzeń. Strefę nocną domu stanowią dwie sypialnie oraz wspólna łazienka. Autor projektu wygospodarował również miejsce na dwie wnęki, w których znalazły się pojemne szafy. Jedną z nich z powodzeniem można wykorzystać na spiżarnię. Projekt należy do grupy projektów domów do one hundred m2 , dlatego pomieszczenia są funkcjonalnie rozmieszczone, a metraż wykorzystany w stu procentach.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Wnętrza I Krajobraz”

Leave a Reply

Gravatar